









2 235 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 3 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Комбінована |