









2 340 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 3 основних, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |