









2 680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Каркасний рюкзак | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Відділення | Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для планшета, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 280 мм |