









2 890 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Перегородка на кнопці, 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Пояс, Вишивка, Стрази, Стеклярус, Паєтки, Ланцюг, Перфорація, Бісер, Китиці, Складки, Аплікація, Намистини, Камені Swarovski, Шипи, Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |