







2 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Намистини, Камені Swarovski, Ланцюг, Шипи, Брелок, Стеклярус, Значки, Бісер, Стрази, Вишивка, Аплікація, Перфорація, Волани, Китиці, Паєтки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |