









2 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Відділення | 2 основні, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Прямокутна |