









2 710 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |