









2 140 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 см |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Овальна |