









2 230 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |