









2 315 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |