









2 070 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Бавовна |
| Відділення | Відділення-органайзер, Відділення для планшета, Зовнішні відділення, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Висота основного відділення | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Глибина основного відділення | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Візерунки і принти | Смужка |