






1 780 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 111 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Склад | кожзам |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Тип тканини | Шкіра |
| Вид спідниці | Мини |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демисезон |
| Сілует | Прямий |
| Довжина виробу | 50 см |