









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |