









1 975 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь |