








1 975 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Аплікація, Машинна вишивка, Стрази, Вишивка, Китиці, Друкований малюнок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |