









2 015 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 |
| Глибина | 15 мм |
| Довжина | 140 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Паковання | Коробка |
| Ширина | 410 см |