









1 980 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Значки, Вишивка, Друкований малюнок, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |