









2 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Друкований малюнок, Значки, Машинна вишивка, Вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |