









2 385 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 920 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Перегородка на кнопці, 1 основний, 2 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Значки, Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |