









2 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на кнопці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 110 мм |