









1 520 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 270 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |