









2 230 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 360 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Глибина основного відділення | 160 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 330 мм |