









1 620 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 850 мм |
| Довжина ручок | 850 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на кнопці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |