









1 960 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 380 см |
| Довжина плечового ременя | 220 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Брелок, Вишивка, Машинна вишивка, Друкований малюнок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Паковання | Коробка |