








2 110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Ланцюг, Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |