









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |