









1 880 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Візерунки і принти | Морський принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |