








2 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 220 мм |