









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 мм |