









2 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення під клапаном, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |