









1 960 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |