








2 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |