






2 085 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 600 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 70 мм |