









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на кнопці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення під клапаном, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |