









2 135 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |