









2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |