









2 120 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Вишивка, Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |