









2 490 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |