









1 660 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном, 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Ланцюг, Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | М'ятний |
| Ширина | 80 мм |