









2 155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 260 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |