









2 240 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 820 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |