









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |