









1 940 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Синій |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |