









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1500 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |