



2 145 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слінг |