



2 270 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 600 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |