



2 085 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |