









2 175 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |