









2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Довжина ручок | 1050 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Пояс, Перфорація, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |