









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 300 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |